A janë ndarë? Motra e Lorit i komenton Vis Bajraktarit

Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë.

Edhe këtë e ka provuar për këtë gjithë, motra e vogël e Lori Hoxhës, Redia.

kjo e fundit i ka komentuar Visit në foton e fundit që ai ka postuar.

"Hajde hajde",-i ka shkruar ajo.

"Mprit",-ia ka kthyer ai.

Mos ndoshta Lori dhe Visi thjesht sic cdo cift janë zënë? /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2019, ora 23:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori