A ishte Roberti dhe Nora në ditëlindjen e Tianit? (FOTO LAJM)

Vetëm pak ditë pasi erdhi në jetë, Tian është bërë protagonist në profilet sociale të prindërve.

Dje Tian ka mbushur një vjeç. Tina i ka bërë atoj një festë madhështore. Por ajo që binte në sy ishte mosprezenca e Robert Berishës dhe Norës.

“Mbase kanë qenë angazhimet dhe datat e mbushura plot me koncerte ato që e kanë pamundësuar pjesëmarrjen. Epo, çfarë t’i bësh? Ky është çmimi që duhet paguar në të qenurit tek një familje e famshme” – shkruan “Prive”.

Në event mori pjesë edhe këngëtari Yll Limani si dhe grimeri Arbër Bytyqi. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2018, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori