“A flet serbisht?”, Mozzik jep përgjigjen që i bëri të gjithë krenarë
Mozzik prej kohësh ka marrë frenat në treg dhe po can edhe në skenat ndërkombnëtare me hitet e tij.

Ai është tepër aktiv në profilin e tij, ku së fundmi i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme të ndjekësve.

Njëri prej tyre e pyet Mozzikun nëse ai di serbisht dhe përgjigjia e reperit me siguri i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët.

"Adem Jashari", përgjigjet Mozzik, duke kujtuar figurën e njohur historike, i cili së bashku me 56 antarët e familjes së tij, u përballën heroikisht me serbët në mars të vitit 1998.
Shtuar më 02/04/2019, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori