A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat
Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”.

Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e mungesës së shumë prej anëtarëve të “Babastars”, përfshirë edhe Agon Amigan. Në fjalë të tjera, reperi tha se koha nuk u premtonte aq shumë sa për të pritur ardhjen dhe bashkimin e të gjithë grupit shkruan prive.al.

“Agoni është në Gjermani, Cozman në Londër, Geti në Tiranë.”

Më tutje vazhdoi:

“Kemi patur kohë të limituar, por kjo s’do të thotë që ata nuk janë pjesë e jona, s’është e vërtetë.” /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2018, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori