I vihet tritoli një banese në Durrës
A është kjo shenja se Elvana Gjata e ka prishur fejesën e saj?

Këngëtarja Elvana Gjata që pas atentatit në zonës e ish-bllokut ku ishte i përfshirë edhe i fejuari i saj, Ervin Mata u bë kryefjalë në media dhe përflitet akoma.

Më datë 17 shkurt, ajo u rikthye në skenë, pasi këndoi për 11-vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Por gjatë një interviste të dhënë, për mediat në Kosovë është vënë se Elvana Gjata nuk e kishte në gisht unazë.

Ky detaj i ka bërë të gjithë të dyshojnë se ajo mund t’i ketë dhënë fund fejesës së saj.

Ndërkohë pak kohë më parë, në sy të të gjithëve ra unaza e diamantit që këngëtarja mbante në gisht. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori