A është kjo mami e burgosura më e bukur në botë? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Fotografija me portretin e Meagan Mçullough Simmons dhe postimi në internet rezultoi me shumë oferta për martesë dhe deklarata dashurie për të burgosurën Meagan.

Meagan nuk është aktore as fotomodele, por është nënë 27-vjeçare e katër fëmijëve dhe punon si asistente mjekësore në Florida.

Fotoja e saj u bë hit i vërtetë në internet, Meagan është gjetur në makinë nën ndikikmin e alkoloit.

Artistët e shkathët menjëher filluan të bëjnë "meme" me fotografinë e Meagen duke shtuar tekste si: Fajtore- sepse më ndalon frymën; E arrestuar për hyrje dhe thyerjen e- Zemrës tënde; dhe Tregoni çfarë bëri ajo që dhe un të mbaroj në të njejtin burg me të.

Mediet sociale janë të mbushur me komente prej burrave të cilët kërkojnë numrin e saj dhe me propozime martesore. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori