A e tradhtoi Kimi? Zbulohet shkaku i sherrit mes reperëve Drake e Kanye West
Zbulohet shkaku përse dy reperët janë zënë.

Reperat njihen për armiqësit që krijojnë me njëri tjetrin.

Pikërisht edhe Drak me Kanye West kanë një konflikt të vjetër me njëri tjetrin që akoma nuk ëhstë zgjithur mes reperave.

Deri me tani shkaku i zënkës së tyre nuk dihej, por së funmdi Drake ka thyer heshtjen dhe ka treguar pse ka ndodhur sherri më Kanye West.

Drake ka akuzuar Kanye West se ka qënë ai që i ka dhënë informacione duke zbuluar se mbante të fshehtë lindjen e djalit.

Drake në një intervistë për “The Shop”, tha se kishe pasur aq besim te Kanye sa i kishte treguar për djalin dhe problemet që kishte me nënën e tij.

Një tjetër arsye e zënkës së dy reperëve të famshëm është dhe kënga ‘Lift Yourself’ që këndohet nga West.

Drake shprehet se shoku i tij e kishtë bërë për të këngën, por në fund ai ndryshoi mendje.

Gjtthashtu si "molla e sherrit" mes dy reperave u përfol se ishte bashkëshortja e West, Kim Kardashian e cila thuhej se kishte pasur një lidhje me Drake. Por ishte Kanye ai që i hodhi poshtë këto thashetheme. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2018, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori