A e mbani mend këtë foto të Tunës me Cozman? (FOTO LAJM)

Padyshim që ishin një nga ciftet më të diskutuar të shoëbizit shqiptar edhe pse tashmë jaën ndarë dhe kanë ndjekur rrugë të ndryshme .

Tuna muaj më parë është bërë nënë e vogëlushit të cilin e pagëzoi me emrin Tian, dhe sita ditës në rrjetet sociale e tregon gëzimin dhe dashurinë që e përjeton në rolin e prindit.

Kurse Cozman akoma nuk po gjen një drejtim përsa i përket jetës së tij private.

Fotoja në galerinë më lart është shkrpeur në kohën që ata ishin të lidhur dhe ndodhte që edhe mëngjeset i kalonin në aeroporte. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2017, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori