A e dinit që këta dy personazhe janë kushërinj? (FOTO LAJM)

Të dy janë të njohur dhe shumë aktivë në media por askush nuk e dinte deri më sot lidhjen e tyre farefisnore.

Gazetarja Fiori Dardha ka uruar opinioninstin e njohur Olti Curri për ditëlindje, por së bashku me këtë urim ajo ka zbuluar dhe një detaj që pak kush mund ta ketë ditur.

Olti dhe Fiori janë kushërinj.

‘Të ma gëzosh ditëlindjen, kusho! Të uroj SHNET, PARE dhe QEJF pafund!’-shkruan gazetarja krah fotos me Oltin. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2017, ora 15:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori