A e dinit për këtë bashkëpunim mes Ledrit dhe Erës? (VIDEO)
Është e vërtetë që ato menaxhohen nga i njëjti label, mirëpo miqësia e Erës dhe Ledrit duket se është më e fortë se sa thjesht një bashkëpunim muzikor.

Suksesi që ata dy korrën në bashkëpunimin e njohur "Shumë pis" ka bërë që njerëzit të presim më padurimin duetin e rradhës.

Por në fakt në këngën e fundit të Ledrit "U harrum" ka marrë pjesë edhe Era shkruan Albeu.com.

Ajo shfaqet me vokalica të vogla në këtë këngë duke treguar edhe njëherë mbështetjen ndaj mikut të saj. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 12:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori