A do t'a tradhtonte Sinani? Përgjigja e Andrra Destanit do t'ju habisë
Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të njohura në Shqipëri.

Pavarësisht diferencës së tyre në moshë, Andrra dhe Destani kanë ndërtuar një familje të bukur dhe duken mjaft të lumtur.

Andrra ishte e ftuar të shtunën në "Thumb" ku u pyet nëse Sinani e tradhton dhe a bëhet xheloze.

"Asnjëherë, e besoj me symbyllur. As nuk e mendoj ndonjëherë se do të më tradhëtojë", - u shpreh Andrra.

E pyetur nëse bëhet xheloze kur e sheh Sinanin në koncerte me vajza, Andrra u përgjigj:

"Në fakt pothuajse të gjitha koleget e Sinanit i kam dhe unë mike, për femrat e tjera që bëjnë foto janë thjesht fanse kështu që nuk mendoj se bëhem xheloze". /albeu.com/


Shtuar më 08/07/2018, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori