A do lidhej me Shpat Kasapin? Shoqja e Afërditës jep përgjigjen e prerë
Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret/ modelet më të komentuara në median shqiptare.

Pavarësisht karrierës së saj, Afërdita u njoh më së shumti për lidhjen dhe ndarjen me Shpat Kasapin, flirtin me Leonardo Di Caprion dhe martesën e saj pak ditë më parë.

Shoqja e ngushtë e Afërdita Ndreshajt, Xhesika Berberi, është pyetur nga një ndjekës nw Instagram nëse do e kishte pranuar Shpat Kasapin për burrë.

Xhesika, teksa ka publikuar një foto me Afërdita Dreshajn, është përgjigjur shkurt, “Jooo”. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori