"A do flije me Ramën për një vend pune", përgjigjet Ina e "Përputhen"
Gjatë bisedës sot në "E diell", Bledi Mane tha se në rrjete sociale ka lançuar një sondazh, me titull “A do të flije me Edi Ramën për një vend pune po apo jo”. Përgjigjet e sondazhit dërguan në raportin 12% po dhe 88% jo. E pyetur drejtpërdrejt nga Bledi, në lidhje me titullin e sondazhit, Ina u përgjigj:

Ina Kollçaku: Mua nuk më plas fare sa dashnore ka Rama ka apo nuk ka ai. Unë me kryeministrin kam probleme për gjërat aktuale që po ndodhin. Në qoftë se kryeministri e bën detyrën e tij mirë, mund ta bëj edhe me brekë jo vetëm me atlete.

Bledi Mane: Pyetja ishte a do të flije ti me Edi Ramën për një vend pune?

Ina Kollçaku: Po në qoftë se ti dëshiron të flesh me Ramën po jo për një vend pune a quhet?

Bledi Mane: Të flemë dhe treshe nëse na bën të dyve ministra.

Shtuar më 27/09/2020, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori