9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM)
Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën.

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj kanë bërë një gjest të madh në këto ditë të vështira.

Ata nuk do të marrin qeratë e 9 shtëpive që kanë, 3 prej tyre në Amerikë dhe të tjerat në Turqi.

Çifti duhet duartrokitur dhe marrë shembull me mundësitë që ka secili./albeu.com/


Shtuar më 25/03/2020, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori