9 aborte, aktorja e njohur tregon sa shumë është penduar
Pëlqej
Aktorja e famshme Gabrielle Union ka treguar se ajo po kalon një sfidë shumë të vështirë tashmë.

44-vjeçarja ka zbuluar se ka pësuar shumë abortime dhe kjo i ka shkatuar vuajtje të jashtëzakonshme.

“Kam abortuar 8 ose 9 fëmijë,”-shkruan ajo në librin e saj të ri “Ëe’re Going to Need More Ëine” sipas revista People. “Për tre vite trupi im ka qenë i burgosur duke u përpjekur që të ngel shtatzënë nëpërmjet fertilizimit in vitro.”

Union është e martuar me lojtarin e NBA Dëyane Ëade që nga viti 2014 dhe është njerkë e 3 djemve të tij nga marrëdhëniet e mëparshme.

“Unë asnjëherë nuk doja të bëja fëmijë,”-është shprehur ajo. “Por kur u bëra nënë për djemtë e tij, nuk doja asgjë tjetër më shumë sesa të qëndroja me ata.”

Shtuar më 05/10/2017, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori