8 meshkuj të famshëm që kanë zgjedhur gruan ideale, sipas standardeve të tyre (FOTO LAJM)

Hugh Jackman dhe Deborra-Lee Furness
Ky djalë me siguri mund të kishte kë grua të donte në planet, por zemra e tij i përket për gati 20 vite Deborra Lee-së. Ajo është 13 vite më e vjetër se bashkëshorti, por për çiftin kjo nuk është një pengesë
Jemi mësuar të shohim burra të pasur dhe të famshëm së bashku me gratë që duken pa dyshim si supermodele.

Por ka edhe zotërinj të shumtë të famshëm, partneret e të cilëve nuk i përshtaten standardeve të zakonshme të bukurisë.

Për ata që besojnë në dashurinë e vërtetë ne kemi gjetur tetë burrafamshëm që injoruan të gjitha stereotipet rreth asaj se si partnerja e tyre duhet të duket.

Shfletoni galerinë për t'u njohur me historitë e tyre të veçanta. /albeu.com/

Shtuar më 29/04/2017, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori