58 vjeçarja që duket si 20-vjeçare

Modelja 58 vjeçare Christie Brinkley duket se po i fsheh shumë mirë vitet e saj. Ajo është afër të 60-tave por, nëse do të shohësh fotot e saj, është shumë e vështirë që të përcaktosh moshën.

Ajo është fotografuar në Los Anxhelos në një super formë, për një femër të moshës së saj dhe mund të thuhet pa frikë se ngjan me një vajzë adoleshente.

Megjithatë Brinkley është përfolur disa herë në media se ka patur disa ndërhyrje me operacione plastike.

Christie Brinkley ka lindur me 2 shkrut të vitit 1954, në Malibu të Californisë.
Shtuar më 09/05/2012, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori