51 vjeçarja që kërkon djem të rinj: Jam më e mirë tani sesa kur isha 25
Një grua 51 vjecare ka marrë guximin dhe ka folur publikisht për faktin se ajo nuk e mendon dot të shkojë në shtrat me një burrë të moshës së saj.

Katreen Hardt tha se ajo zgjedh meshkuj nga 26 dhe 37 vjeç dhe se këta të fundit e kërkojnë vazhdimisht.

Shkrimtarja argumenton se shumica e njerëzve në pesëdhjetat e tyre janë mbipeshë dhe nuk janë aspak në formë.

Edhe pse është gjykuar shumë për deklaratën, Katreen thotë se trupi i saj është shumë më i jashtëzakonshëm tani se kur ishte 25 vjeç.

Sipas saj djemtë e rinj janë më të kujdesshëm dhe më të fokusuar tek partnerja dhe jo kënaqësia e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 10:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori