5000 euro për një reklamë, pagesa stratosferike e modeles shqiptare
Kristina Baki tashmë prej kohësh është kthyer në një nga modelet më të kërkuara në tregun shqiptar.

Ama këë herë ajo ka reguar shumë nga vetja.

Ndër të tjera bukuroshja shqiptare është pyetur edhe për pagesën më tërheqëse që ka marrë dhe ajo ka treguar se ka qenë në një reklamë, ku pagesa që i është ofruar ka qenë shumë e mirë.

“Shifra më tërheqëse ka qenë 5000">5000$ për reklamë.”, përfundoi modelja. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori