50 vjeçarja Monica Belluci, një ikonë bukurie (FOTO LAJM)

Pavarësisht se shumë shpejt do të mbushë 50 vjeç, ajo mbetet një ndër femrat më seksi. Në 30 shtator Monica Belluci do të mbushë 50 vjeç dhe ende josh. Ajo gjithmonë ka këshilluar femrat që ta përqafojnë të bukurën, të kujdesen maksimalisht dhe të mos e lënë veten pas dore, pavarësisht situatave në të cilën ndodhen.

Ylli i Hollywood-it, Monica Belluci, për pak ditë do të ndërojë prefiksin e moshës. Në datën 30 shtator, Monica Belluci do të festojë 50-vjetorin. Aktorja italiane, nënë e dy fëmijëve, këshillon të gjithë femrat se pavarësisht moshës, të përmirësojnë veten gjithnjë e më shumë. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2014, ora 09:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori