50 vjeçarja Jennifer Lopez ende del me bikini për fansat (FOTO LAJM)

Jennifer Lopez ende se ka marrë propozimin për martesë nga ana e të dashurit të saj Alex Rodriguez, që i ka dhuruar këngëtares një unazë 4.5 milion dollarë.

Aleks akuzohet nga ana e shumë femrave, që betohen se kanë pasur marrëdhënie së fundmi me bashkëshortin e ardhshëm të JLo.

Lopez duket se nuk është prekur aspak nga ky skandal, përkundrazi vazhdon të postojë foto me të dashurin dhe fëmijët e saj.

Në profilin Instagram, ajo poston edhe disa foto pikante, ku shfaqet me bikini rozë dhe tregon format e saj perfekte.

Me një buzëkuq ngjyrë rozë, syze të mëdha, me byzylykun dhe varësen që kompletojnë look-un e saj ajo duket e mrekullueshme. Pavarësisht moshës 49 vjeç, Jeniffer tregon kështu një moment nga filmi i ri ku është protagoniste, Hustlers, ku ajo luan rolin e një striptisteje.
Shtuar më 03/04/2019, ora 19:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori