50 mijë euro një produkt, Riselda Sejdia poston faturat marramendëse në Instagram

Pëlqej
Riselda Sejdia është një ndër koreografet më të njohura në Shqipëri.

Por jo vetëm kaq, Riselda njihet për martesën e saj me biznesmenin e njohur Hajdin Sejdia.

Ajo që vihet re më shumë në rrjetet sociale është që balerina është e fiksuar pas firmave dhe luksit të shfrenuar, gjë e cila shkakton reagime të ashpra nga komentusit.

Vetëm pak ditë më parë, Riselda ka nisur postimin e faturave me shifra maramendëse në rrjetet sociale duke acaruar komentuesit e fansat e saj të cilët nuk harrojnë t’I kujtojnë se po prish lekët e bashkëshortit të saj.

Ashtu siç mund t’a shikoni në galerinë më sipër, fatura është e firmës Roberto Cavalli dhe ka shifrën prej 49 845 euro ndërsa një produkt tjetër ka kushtuar 30450 euro.

Komentuesit: Me fal edashur te uroj ti gezosh ne rrall te par, kush nuk do donte ti ket por ti nuk ike pasur me para se te martohesh keto jan paret e burrit tend qe ti mburresh meto fatura,,nuk jan te suksesit tend, jeta nuk varet nga gjerat materiale bej bamirsi oo vajz se zoti esht i madh…

Komentuesit: Na e shpife mi grua

Komentuesit: Hedh nje gur ne lum... edhe tall trapín !! Po kto postimet e pordhve kane pak prejardhje fshatareske /albeu.com/Shtuar më 17/10/2017, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori