“50 Hijet” e Bleonës (FOTO LAJM)

Bleona Qerreti këngëtarja shqiptare gjithmonë na lë me gojë hapur me veprimet e saj që nuk janë shumë të zakonshme.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi mjaft provokuese me të cilën ndanë një varg nga filmi “Fifty Shades Freed”.

E veshur me të brendëshmë dhe me një maskë në fytyrë ajo duket shumë tërheqëse.

“Ajo i donte misteret shumë sa ajo u bë nj녔, shkruan këngëtarja mbi fotografi. /albeu.com/
Shtuar më 09/02/2018, ora 09:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori