49 vite diferencë! Biznesmeni italian kapet mat me modelen 20-vjeçare! (FOTO LAJM)

Flavio Briatore është një ndër biznesmenët më të sukseshëm në Itali, i cili së fundmi është bërë kryefjala e mediave për shkak të lidhjes së tij me një modele 20-vjeçare">20-vjeçare.

Dyshja është fotografuar gjatë një fundjave romantike që kanë kaluar së bashku në plazhet e Kenias.

20-vjeçarja quhet Benedetta Bosin dhe emri i saj është më i lakuari së fundmi në media.

Ajo jeton dhe studion në Milano dhe ende nuk dihet si është njohur me biznesmenin.

Ndërkohë, as Briatore nuk ka bërë asnjë koment lidhur me lajmet e lidhjes së tij.
Shtuar më 01/11/2019, ora 09:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori