41 vjeçe dhe me dy fëmijë, Gjyste Vulaj sfidon 20 vjeçaret me linjat e saj (FOTO LAJM)

Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.

Të gjithë e kujtojmë Gjysten në hapat e para të karrierës, ku ishte ndër të paktat këngëtare e cila nuk e kishte problem veshjet provokuese, duke e thyer këtë tabu.

Por ku është sot Gjyste Vulaj?

Këngëtarja vazhdon karrierën e saj nëpër koncerte e dasma. Dhe sa i përket veshjes, ajo nuk ka ndryshuar aspak, shkruan Albeu.com.

Pavarësisht viteve, Gjyste vazhdon të mbetet vajza tërheqëse dhe provokuese, pavarësisht se është nëna e dy fëmijëve. /albeu.com/


Shtuar më 24/11/2018, ora 11:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori