4 shqiptare në mbrëmjen e Pre-Grammy
Mbrëmjen e kaluar në New York u mbajt ceremonia “Pre- Grammys Party”, e cila i paraprin natës së shpalljes së fituesve të çmimeve Grammy. Edhe pse jo të nominuara në këtë event kanë marrë pjesë edhe 4 këngëtare shqiptare për të ndjekur shfaqjen gala.

Këtë herë jo vetëm Rita, Dua dhe Bebe por edhe uragani, BLEONA.

Bukuroshet shqiptare shkëlqyen në këtë mbrëmje teksa parakaluan në tapetin e kuq. Më poshtë mund të shihni foton ku shihen katër këngëtaret. Se kush u duk më bukur, e vendosni ju!
Shtuar më 28/01/2018, ora 16:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori