4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO)

4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë në hitin e momentit, duke pushtuar zemrat e ndjekësve në të gjithë botën.

Kënga ka arritur mbi 2 milionë klikime në Youtube. Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Elvana ka treguar se këngaFustani” është në vendin e parë të këngëve trend në ‘Youtube’ në Zvicër. Elvana gjithashtu ka falënderuar fansat e saj për mbështetjen që i kanë dhënë.

Por “Fustani” nuk është “trending” vetëm në Zvicër, pasi edhe në vendin tonë është kënga që po dëgjohet më së shumti, ndërkohë që në Maqedoninë e Veriut është numri 2 në “trending”.


View this post on Instagram

We Albanians @truekapo #fustani out now

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Shtuar më 02/07/2019, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori