30 mijë ndjekës në Instagram, modelja e njohur ka një këshillë për të gjithë vajzat (FOTO LAJM)

Modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave.

Bukuroshja australiane ka 30 000 ndjekës në Instagram, të cilët kanë vënë re një ndryshim në fotot e saj të reja në krahasim me fotot e mëhershme. Ndryshimi është gjoksi më i madh.

Brigette tha se zmadhimi i papritur i gjoksit ka të bëjë vetëm me një superushqim: pluhurin maca.

Bima maca rritet në Peru dhe mendohet se rrit energjinë, libidon dhe balancon hormonet.
Shtuar më 06/12/2018, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori