2Po2 dhe Capital T sjellin "dissin" e radhës (VIDEO)
Ata padyshim që sa herë që bashkohen së bashku sjellin vetëm hite.

Dhe mesa duket tashmë kanë vendosur të thyejnë tregun në këtë fillim vjeshte me një këngë të re.

Ky është bashkëpunimi i disatë midis dajës dhe nipit të tij e mund të themi se është një ndër këngët më të bukura të sezonit.

Ky bashkëpunim titullohet “Ulu”. Kjo këngë u dedikohet të gjithë “hatersave” të tyre, të cilët kanë venë në dyshim karrierën dhe suksesin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori