28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM)

Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.com.

Këshilltarja 37 vjeçare e shtëpisë së bardhë ndryshe nga mamaja e ka kombinuar fustanin me taka gold dhe buzë të kuqe siç mund ta shihni edhe ne fotogalerinë e mësipërme.

Fustanin "Bob Mackie", Ivana e ëma e Ivankës, e ka veshur në 1991 dhe kjo nuk është hera e parë që e bija i "vjedh" veshjet pasi kjo ka ndodhur edhe në 2014 në dasëm e Joseph Altuzarra./albeu.com/
Shtuar më 25/09/2019, ora 13:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori