23-vjeēarja nga New Yorku shpallet Miss Amerika 2013 (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mallory Hagan ėshtė shpallur Miss Amerika 2013">2013. Nė natėn finale e cila u mbajt mbrėmė nė pikėn turistike Planet Hollywood dhe Kazino nė Las Vegas, 23-vjeēarja nga New Yorku mori ēmimin pasi interpretoi nė kėrcimin TAP, nėn tingujt e melodisė sė kėngės sė famshme tė James Brownit "Get up off of that thing". Kėrcimi ishte pjesė e garės pėr talentin brenda konkurimit.

Mallory Hagan, po ashtu ju pėrgjigj sipas njė mėnyre, e cila u vlerėsua nga juria, pyetjes nė se duhen vendosur rojet e armatosura nėpėr shkolla, pas tragjedisė me armė zjarri qė ndodhi muajin e kaluar nė shkollėn fillore tė Newtownit nė Connecticut. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.