21 vjeçarja vjedh vëmendjen e Parisit, shfaqet në event me veshje provokuese (FOTO LAJM)

21 vjeçarja Lottie Moss di gjithmonë se si të bëjë për vete ndjekësit dhe mediat rozë.

Së fundmi bukuroshja është shfaqur mjaft elegante në një kostum të zi në eventin Roger Vivier gjatë Javës së Modës në Paris.

21 vjeçarja ishte kujdesur që të dukej e përkryer, dhe kishte përgjedhur me kujdes dhe syzet.

Ajo çka vodhi vëmendjen, ishte pikërisht dekolteja e kostumit. Moss kishte preferuar ta vishte pa një kanatjere duke lënë kështu në dukje pjesën e dekoltesë.

Shtuar më 27/09/2019, ora 12:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori