21 edicione të Këngës Magjike, kush i mban mend fituesit (FOTO LAJM)

1999- Elsa Lila, Vetëm një fjalë.
E kush nuk e mban mend këngën më të bukur të Elsa Lilës? “Vetëm një fjalë dhe ndalet loti…Vetëm një fjalë dhe jeta rifillon”.
Padyshim që tani që Kënga Magjike ka nisur sezonin e saj të 21-të secili prej nesh i ka bërë një rikthim në këngët më të preferuara që kanë dalë nga ky festival.

Por sa prej jush i mbajnë mend fituesit e të gjitha edicioneve?

Epo janë shumë e ndoshta nuk i mbani mend plotësisht.

Pikërisht për këtë ne të Albeu.com kemi vendosur t'jua sjellim në galerinë që shoqëron këtë lajm.

Ky i këtij viti do të jetë i 21-ti edicion dhe këngët kanë nisur të bëhen publike. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2019, ora 13:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori