2 shtëpi në SHBA e 5 makina luksoze, kjo shqiptare jeton si princeshë

Vildane Zeneli është një nga modelet më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese duke u kthyer kështu edhe në një nga më të komentuarat në media e rrjete sociale.

Vildane njihet edhe për jetën luksoze që bën e në një intervistë të fundit për "Prive", ajo ka zbuluar sa makina e shtëpi ka në rubrikën "10 gjërat që nuk i kemi ditur për të".

"Gjithmonë njerëzit më pyesin sa makina, sa shtëpi i kam. Kam 5 makina dhe kam banesë në Neë York dhe shtëpi në Miami", u shpreh Vildane. /albeu.com/Shtuar më 16/09/2018, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori