16-vjeçarja që po “çmend” Britaninë! (VIDEO)
Tamera Foster
Konkurrentja 16-vjeçare e X Factor UK, Tamera Foster ka mahnitur jurinë dhe publikun me zërin e saj gjatë këndimit të këngës Have NothingWhitney Houston.

Fillimisht ajo harron fjalët ndërsa më pas e rifillon performancën nga fillimi dhe shkëlqen.

Ndiqhni videon. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori