15 milionë për një muaj drejt Butrint Imerit
Pëlqej
Këngëtari Butrint Imeri po arrinë çdo herë e më shumë suksese.

Në tregun muzikor shqiptar erdhi fuqishëm dhe po vazhdon akoma të jetë në krye të mediave rozë.

‘Xhanem’ ishte projekti fundit i Butrintit, këngë kjo e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku kështu duke arritur shifrën e mbi 15 milion klikimeve.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një Instastory ku edhe ka zgjedhur t’i falenderoj të gjithë ndjekësit. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2018, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori