1.5 milion euro për fotot e dasmës, shtohen fitimet për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM)

Martesa e tyre nuk kaloi pa marrë vëmëndjen e duhur, ndonëse ajo u realizua në fshehtësi të plotë. Duket se Jolie dhe Pitt janë mësuar të marrin shuma të majme falë shitjes eskluzive të fotove të tyre gazetave më në zë.

Ata janë mësuar për të arritur kontrata me shuma të majme dhe kështu vepruan dhe për fotot e dasmës së tyre. Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë përfituar 1.5 milion euro për eskluzivitetin e fotografive të dasmës së tyre, të cilat i'a shitën revistave People dhe Hello! Lidhur me këtë ngjarje, asnjë prej tyre nuk ka reaguar lidhur me këtë shifër. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2014, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori