11 vite bashkë, por Miriami dhe Albani më në fund do të bëjnë dasmë
Këngëtarja Miriam Cani ndihet vërtetë me fat, me familje të kompletuar dhe me një karrierë të suksesshme.

Por ama ka dicka që ajo dhe Alban Skënderaj se kanë realizuar.

E pyetur sot në Kurthin e Piter Panit nga një prej fëmijëve nëse do të bënte martesë, Miriami pranoi se e kishin në plan.

"Besoj se po. Kemi 11 vite bashke dhe vazhdojmë ta themi 'besoj se po'."-tregon ajo duke qeshur.

"Pastaj lindëm, pastaj themi kur të rritet dhe pak Ameli. Një ditë do të ndodhi, kjo është e sigurt."- pranoi këngëtarja.
Shtuar më 28/05/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori