10 filmat më të shkarkuar të javës
10 filmat më të shkarkuar në BitTorrent, që kryesojnë tabelën këtë javë, janë: "How To Train Your Dragon 2", pasuar nga "Maleficent". "A Million Ways To Die In The West" kompleton tre të parët.

Këtë javë ka tre filma të rinj në tabelë. How To Train Your Dragon 2 është filmi më i shkarkuar i javës.

Të dhënat për tabelën javore për filmat më të piratuar janë mbledhur nga TorrentFreak dhe është vetëm për referencë informuese dhe arsimore. Të gjithë filmat në listë janë BD/DVDrips.
Shtuar më 09/09/2014, ora 21:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori