1 muaj pas dasme: Meghan në pritje të dy fëmijëve!
Princ Harry dhe Meghan Markle u martuan vetëm një muaj më parë.

Ama shumë shpejt në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se ajo është shtatzënë.

Sipas revistës "Ok!" Harry dhe Meghan janë shumë të lumtur dhe i kanë treguar lajmin menjëherë Princit William dhe bashkëshortes së tij Kate Middleton

“Ata nuk e prisinin që të vinte kaq shpejt ky moment, por tani janë shumë të lumtur aq më tepër që presin binjakë”, – tha një burim për ‘Ok!’. Megjithatë Meghan nuk ka treguar ende asgjë, duke qenë se në fotografitë e saj barku dhe trupi duket normal. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori