1 milionë shikime në Youtube, fansat të dashuruar me këngën "Dua" (FOTO LAJM)

Para dy ditësh Enca publikoi këngën e saj me titullin "Dua" e cila dukest se ka shumë sukses.

Me një postim në Instagram, Enca është shprehur e entuziazmuar me këtë sukses duke pohuar se ky është një rekord i ri personal për të.

“1.000.000 për më pak se 24 orë. Mendoj se ky është rekordi im personal për një këngë solo. Faleminderit Zotit. Faleminderit miqve të mi mahnitës dhe stafit të punës dhe falënderimi më i madh për të gjithë ju për mbështetjen e madhe të papritur dhe mirëkuptimin. Më keni emocionuar më shumë se kurrë sot (e shtunë)”, ka shkruar Enca. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori