Zhvishet Enca, provokon fansat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Enca Haxhia, ka postuar për fansat e saj disa foto në Instagram, për të treguar se si po i kalon pushimet e saj. Ajo është shfaqur me bikini dhe topless, në një set fotografish seksi. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori