Zhvishet edhe Sheila, së shpejti klipi (FOTO LAJM)

Këngëtarja Sheila Haxhiraj, prej ditësh ka lajmëruar për videoklipin e saj më të fundit “Mëngjesi im”. Ajo ka postuar disa foto në Instagramin e saj, ku tregon disa momente nga ky klip. Si gjithmonë, ajo shfaqet seksi duke ekspozuar trupin e saj dhe format e tonifikuara. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori