Zbulohen shkaqet pse vajza e Robin Williams largohet nga rrjetet sociale
Vajza e Robin Williams, Zelda, nuk do të jetë më e pranishme në rrjetet sociale, pasi asaj i janë dërguar mesazhe ofenduese pas vdekjes së babait të saj.

Aktori i shumë filmave komik, ndërroi jetë pasi vendosi të bënte vetëvrasje në shtëpinë e tij në Kaliforni.

"Unë do të largohem nga rrjetet sociale dhe kur të jem më mirë me shëndet, do të vendos a t'i fshij apo jo. Ju lutem tentoni të jeni të respektueshëm ndaj privatësisë time”, ka thënë vajza e Robin Williams. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori