Zajmina dhe Zanfina me të njëjtën model flokësh, kush ka kopjuar?
Këngëtaret shpesh kopjojnë nga njëra-tjetra dhe trendet më të fundit ndodh që jo çdokush prej tyre ti shkojnë. Por një ngjashmëri e madhe është vënë re kohët e fundit tek Zajmina dhe Zanfina.

Dy këngëtaret seksi janë parë me të njëjtën model flokësh. Duket se ndryshimi i Zanfinës i ka pëlqyer Zajmina Vasjarit, e cila i ka prerë flokët me të njëjtën model.

Në Instagram, Zajmina ka marrë shumë komplimenta nga miqtë dhe ndjekësit. Pas modelit të flokëve me gërsheta që u përhap në masë, trendi më i ri janë flokët më të shkurtër. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori