Zac Efron ndahet nga Michelle Rodriguez
Pëlqej
Pas dy muajsh pasioni, ka përfunduar dashuria midis Zac Efron dhe Michelle Rodriguez. “People” ka njoftuar se ata kanë vendosur t’i japin lamtumirën njëri-tjetrit.

Lidhja e tyre ishte kaq intesive dhe në të njëjtën kohë shumë e shkurtër. Ata kaluan dhe pushimet së bashku, ndërsa janë fotografuar teksa ndodheshin pranë njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori