Vijon tensioni mes Kim Kardashian dhe Rita Orës
Pak ditë më parë u përfol se marrëdhëniet mes Rita Orës dhe Kim Kardashian nuk janë aspak të mira dhe një skenë e pakendshme kishte ndodhur gjatë mbrëmjes së VMA të dielën e kaluar.

Kim Kardashian kishte refuzuar të ulej pranë Rita Ores në VMA, për shkak të një lidhje me të vëllanë e saj në vitin 2012. Për shkak të situatës së tensionuar mes palëve, të dyja ishin gati për të humbur fluturimet e tyre nga LAX në të njëjtën kohë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori