Victoria dhe vogëlushja e saj në një vizitë në muze (FOTO-LAJM)

Pas ditë të tëra ngarkese për shkak të Javës së Modës që u zhvillua në New York, Victoria Beckham po kalon momente pushimi me familjen e saj. E veshur me një kanatjerë të zezë, xhinse blu të errët, dhe këpucë me takalarta, Vic mbante në krahë vogëlushen e saj bukuroshe Harper.


Nënë e bijë vizituan Muzeun Metropolitian të Arteve. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2012, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori