Vesa Luma mburret para fansave: S'ka si vjehrra ime
Big Basta dhe Vesa Luma, janë më të dashuruar se kurrë ndonjëherë. Marrëdhënia e tyre fort e mirë është përcjellë edhe më tej, ndërsa këngëtarja duket shumë e dhënë pas vjehrrës.

Dashuria nga të dy palët përcillet me të njëjtën monedhë, aq sa edhe Vesa ka dashur ta bëjë publike për miqtë dhe fansat në Instagram.

Bashkangjitur fotos, këngëtarja ka shkruar: "Nuk na pëlqen fjala "vjehërr", po gjithsesi e kam më të mirën apo jo". /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2014, ora 18:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori