E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Tuna dhe Cozman provokojnë në skenë
Tuna dhe Cozman, teksa këndonin këngën e famshme “Fenix” në një club në Shkodër, kanë realizuar disa lëvizje provokuese.

Duket se të dy e kanë të vështirë të qëndrojnë larg njëri-tjetrit edhe kur janë duke performuar.

Pavarësisht kësaj, fansave u ka pëlqyer akoma më shumë kur çifti gjatë performancës përfshiu disa elemente të jetës private. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori